web analytics
 • Sepetim (0)
 • Yeni Üyelik
 • Üye Girişi
 • Köksallar BAKIR - Müşteri Hizmetleri
  Üyelik Sipariş & Teslimat Garanti & İade Tüketici Yasası Gizlilik & Güvenlik 3D SECURE ÖDEME İŞLEMLERİ

  Kredi Kartı Güvenliği

  Sitemizde kredi kartınızın güvenliği 128 Bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Ayrıca ödeme yapılırken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda internet adres bölümü http den https ye dönüşecektir. SSL teknolojisi ile, ödeme süreci başladığında siteden bağımsız olarak, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim kurulmakta ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi Köksallar BAKIR çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.

  Veri Güvenliği

  Üye olurken verdiğiniz tüm bilgiler ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Köksallar BAKIR, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri yasal gereklilikler dışında, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla veya kurumlarla paylaşmamayı ve kötüye kullanmamayı taahhüt eder.

  Veri Kullanımı

  Köksallar BAKIR, üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad - soyadı, e-posta, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanır veya iş ortaklarıyla paylaşır. Bu hizmetler; fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizin ulaştırılması, satın aldığınız ürün veya hizmetlerin faturalanması gibi amaçlarda kullanılmaktadır.

  Köksallar Bakır | 2016 © Tüm hakları saklıdır. Sitemizde bulunan hiçbir materyal kaynak gösterilse dahi yazılı izin olmadan kopyalanamaz.